somfy perde

Zebra Perde

    Zebra perdeler çift katlı yapıya sahip modern ve estetik perde sistemleridir. Tek sistemde aynı anda hem ışığı içeri alacak hem de tamamen engelleyecek şekilde kullanılabilir, yani şeffaf ya da kapalı olabilir. Ofislerde olduğu kadar yaşam alanlarında, otellerde ve restoranlarda sıklıkla kullanılır. Plastik ya da metal zincirle manuel olarak ya da Somfy motorlu sistemde uzaktan kumandalı olarak kontrol edilebilir.

    OBA zebra stor perdeler uzun önürlüdür, kolayca temizlenebilir ve çocuk kilidine sahiptir. Diğer tüm mekanizmalı perde sistemlerimizde olduğu gibi çevre, sağlık ve güvenlik yönergelerine uygun olarak üretilirler. -

Avantajlar

artilar Çok sayıda kumaş/renk/desen alternatifleri
artilar Dekoratif
artilar Kullanışlı
artilar Yeni sistem

OBA Perde Sistemleri tarafından sunulan zebra perdeler Batı ülkelerindeki standart ve sertifikalara uyumludur, sağlığa zararlı maddeler içermez, bulunduğu ortamda solunan hava kalitesini olumsuz etkilemez.

Zebra Perde Çeşitleri

Çok sayıda desen seçeneğini arasından tercih yapabilirsiniz.
Motorlu sistem uygulanabilir.

Zebra Perde Fiyatları

OBA zebra perdelerde standart ölçüler ve fiyatlar yoktur. Perdeler mekanınızada en yüksek verim verecek sistemlerden özel ölçülerde imal edilir. İlgili ölçülere ve tercihlere karşı düşen perde fiyatları size iletilir, teklifi onaylarsanız imalata alınır.
Bize ulaşın

OBA Perde Sistemleri, Türkiye genelinde ve çevresindeki yönetim binaları, rezidanslar, oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi yerlerdeki büyük perde sistemleri projelerinde deneyime sahiptir. Bu projelerde kimi zaman doğrudan ABD ve Fransa, İtalya, Almanya gibi ülkelerden ithal ettiğimiz ürünler kullanırken kimi zaman dünyanın saygın perde sistemleri kurumlarıyla ortak projeler planlıyor ve uyguluyoruz. Lütfen kurumsal projelerimiz konusunda bilgi almak için bize ulaşınız.
Kurumsal iletişim

Zebra Perdeler