sunscreen perde

OBA Sunscreen Perde

Sunscreen perde özel teknik bir perde kumaşıdır. Dokuması ve bileşimi sayesinde şeffaf bir yapıya sahiptir. Zararlı güneş ışığını engellerken aydınlığı içeri alır ve içeriden bakınca dışarının görünebilir olmasına sağlar. Gündüz ışığındaysa dışarıdan bakıldığında içerisi görünmez. Bu nedenle özellikle ofisler için ideal bir perde sistemidir. PVC ve polyester karışımı bileşimini yanında cam elyafından mamül screen perdeler vardır. Ayrıca cama bakan kısmı alüminyum kaplı. Sunscreen perde modern ve kullanışlı bir perdedir. Işık ve iklimlendirme masraflarında ciddi oranda tasarruf sağlar. Bu sistemlerin motorlu olarak kullanılmaları yaygındır. Böylece sistem uzaktan kumanda veya butonla kontrol edilebilir, merkezi otomasyon sistemine bağlanabilir. OBA Sunscreen ülkemizin önemli binalarındaki projelerde tercih edilmiş ve memnuniyetle kullanılmıştır. Detaylı bilgi almak için lütfen bizle irtibat kurunuz.

Avantajlar

artilar Güçlü fonksiyonel kumaş
artilar Enerji tasarrufu
artilar Ferah mekan, ideal ısı ve ışık dengesi
artilar Solmaz, yıpranmaz, uzun ömürlü
artilar Motorlu sistemde yüksek performansı
artilar Çok sayıda seçenek

OBA Perde Sistemleri tarafından sunulan sunscreen perdeler Batı ülkelerindeki standart ve sertifikalara uyumludur, sağlığa zararlı maddeler içermez, bulunduğu ortamda solunan hava kalitesini olumsuz etkilemez.

Screen Stor Perde Çeşitleri

Uygualamaya ve projeye göre farklı kumaş tercih edilebilir.
Kumaş açıklık oranları genelde %5 veya %3 iken %10'a kadar çıkabilir.
Tüm screen stor perdelere dijital baskı uygulanabilir.

Sunscreen Perde Fiyatları

OBA sunscreen perdelerde standart ölçüler yoktur. Perdeler mekanınızada en yüksek verim verecek sistemlerden özel ölçülerde imal edilir. İlgili ölçülere ve tercihlere karşı düşen perde fiyatları size iletilir, teklifi onaylarsanız imalata alınır.
Bize ulaşın

OBA Perde Sistemleri, Türkiye genelinde ve çevresindeki yönetim binaları, rezidanslar, oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi yerlerdeki büyük perde sistemleri projelerinde deneyime sahiptir. Bu projelerde kimi zaman doğrudan ABD ve Fransa, İtalya, Almanya gibi ülkelerden ithal ettiğimiz ürünler kullanırken kimi zaman dünyanın saygın perde sistemleri kurumlarıyla ortak projeler planlıyor ve uyguluyoruz. Lütfen kurumsal projelerimiz konusunda bilgi almak için bize ulaşınız.
Kurumsal iletişim

Sunscreen Perdeler