stor perde

OBA Stor Perde

Stor perde kullanışlı ve makul fiyatlı bir perde sistemidir. Çok sayıda renk ve desen seçeneği yanında farklı ihtiyaçlar için farklı kumaş türleri vardır. Standart stor kumaşı temel ihtiyaçları karşılarken sunscreen adı verilen özel kumaş güneşten korunma ve enerji tasarrufunda yüksek performans verir ve özellikle OBA kurumsal projelerinde sıklıkla tercih edilir. Stor perde mekanizması kumaşı rulo şeklinde yukarıda toplar. Kumaş özel dokuması ve muhtevası nedeniyle kolay kolay toz tutmaz, temizliği kolaydır. Stor perdelerin motorlu sistemde kullanımı yaygındır.

Avantajlar

artilar Çok sayıda kumaş/renk/desen alternatifleri
artilar Düşük fiyatlı
artilar Zarif görünümlü
artilar Uzun ömürlü
artilar Yüksek motorlu sistem performansı

OBA Perde Sistemleri tarafından sunulan ürünler Batı ülkelerindeki standart ve sertifikalara uyumludur, sağlığa zararlı maddeler içermez, bulunduğu ortamda solunan hava kalitesini olumsuz etkilemez.

Stor Perde Çeşitleri

1. Standart stor perde: Polyester kumaşa sahip standart seriler.
2. Screen stor perde: Sunscreen olarak da adlandırılan şeffaf yapıdaki özel screen kumaşına sahip storlar.
3. Blackout stor perde: Işığı tamamen engeller.
Tüm stor perdelere dijital baskı uygulanabilir.

Stor Perde Fiyatları

OBA stor perdelerde standart ölçüler yoktur. Perdeler mekanınızada en yüksek verim verecek sistemlerden özel ölçülerde imal edilir. İlgili ölçülere ve tercihlere karşı düşen perde fiyatları size iletilir, teklifi onaylarsanız imalata alınır.
Bize ulaşın

OBA Perde Sistemleri, Türkiye genelinde ve çevresindeki yönetim binaları, rezidanslar, oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi yerlerdeki büyük perde sistemleri projelerinde deneyime sahiptir. Bu projelerde kimi zaman doğrudan ABD ve Fransa, İtalya, Almanya gibi ülkelerden ithal ettiğimiz ürünler kullanırken kimi zaman dünyanın saygın perde sistemleri kurumlarıyla ortak projeler planlıyor ve uyguluyoruz. Lütfen kurumsal projelerimiz konusunda bilgi almak için bize ulaşınız.
Kurumsal iletişim

Stor Perdeler