somfy perde

Plise Perde

    Plise perdeler modern mekanizmalı perde sistemlerindendir. İşlevsel ve kullanışlı olmasının yanında dekoratif bir görünümü vardır. Enerji tasarrufununda ve uygulama mekanının termal ve optik konforunda etkilidirler. Aynı zamanda asimetrik uygulamalarda, çatılarda, tavanlarda, kış bahçelerinde tatminkar sonuç verir. Katlandığında çok az yer kaplar. Somfy motorlu sistemde kullanılmaları yaygındır. OBA plise perdeler

    Plise perdeler ilk Hunter Douglas tarafından geliştirilmiştir. OBA Perde Sistemleri projelerinde AB'den getirdiğimiz Hunter Douglas plise perdeler kullanılabilir.

Avantajlar

artilar Çok sayıda kumaş/renk/desen alternatifleri
artilar Dekoratif
artilar Yeni / modern / güçlü mekanizma
artilar Uzun ömürlü
artilar Enerji tasarrufu, konforlu mekan

OBA Perde Sistemleri tarafından sunulan plise perdeler Batı ülkelerindeki standart ve sertifikalara uyumludur, sağlığa zararlı maddeler içermez, bulunduğu ortamda solunan hava kalitesini olumsuz etkilemez.

Plise Perde Çeşitleri

1. Standart plise perde: Tek katlı yapıdadır.
2. Honeycomb stor perde: Çift katlı petek görünümlü perdelerdir.

Plise Perde Fiyatları

OBA plise perdelerde standart ölçüler ve fiyatlar yoktur. Perdeler mekanınızada en yüksek verim verecek sistemlerden özel ölçülerde imal edilir. İlgili ölçülere ve tercihlere karşı düşen plise perde fiyatları size iletilir, teklifi onaylarsanız imalata alınır.
Bize ulaşın

OBA Perde Sistemleri, Türkiye genelinde ve çevresindeki yönetim binaları, rezidanslar, oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi yerlerdeki büyük perde sistemleri projelerinde deneyime sahiptir. Bu projelerde kimi zaman doğrudan ABD ve Fransa, İtalya, Almanya gibi ülkelerden ithal ettiğimiz ürünler kullanırken kimi zaman dünyanın saygın perde sistemleri kurumlarıyla ortak projeler planlıyor ve uyguluyoruz. Lütfen kurumsal projelerimiz konusunda bilgi almak için bize ulaşınız.
Kurumsal iletişim

Plise Perdeler