OBA Japon Perde

    Japon perdeler özellikle geniş uygulama alanları için klasik olduğu kadar kullanışlı ve dekoratif bir seçenektir. Camlarda veya oda bölmelerinizde şık bir dekor yaratma amacıyla da kullanabilirsiniz. Büyük kumaş panellerin yana doğru kaydırılması şeklinde kullanılır. Karartma ve polyester kumaşlar gibi birçok seçenekle karşınıza çıkan Japon Perde uzaktan kumandalı sisteme de adapte edilebilir ve panel genişlikleri istenilen ölçüye uyarlanabilir. Dikey Perdelerde olduğu gibi tercihinize göre sağa-sola yaslanabilme ya da pencerenin orta kısımlarına yayılabilmektedir. Lütfen apon perdelerle ilgili sorularını için bizimle irtibata geçinizi.

Avantajlar

artilar Kullanışlı ve sade
artilarDekoratif
artilarRenk ve kumaş seçenekleri
artilar Motorlu sistem

OBA Perde Sistemleri tarafından sunulan ürünler Batı ülkelerindeki standart ve sertifikalara uyumludur, sağlığa zararlı maddeler içermez, bulunduğu ortamda solunan hava kalitesini olumsuz etkilemez.

Japon Perde Çeşitleri

Standart polyester kumaş
Blackout (karartma özellikli) kumaş
Screen kumaş

Japon Perde Fiyatları

OBA japon perdelerde standart fiyatlar yoktur. Perdeler mekanınızada en yüksek verim verecek sistemlerden özel ölçülerde imal edilir. İlgili ölçülere ve tercihlere karşı düşen perde fiyatları size iletilir, teklifi onaylarsanız imalata alınır.
Bize ulaşın

OBA Perde Sistemleri, Türkiye genelinde ve çevresindeki yönetim binaları, rezidanslar, oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi yerlerdeki büyük perde sistemleri projelerinde deneyime sahiptir. Bu projelerde kimi zaman doğrudan ABD ve Fransa, İtalya, Almanya gibi ülkelerden ithal ettiğimiz ürünler kullanırken kimi zaman dünyanın saygın perde sistemleri kurumlarıyla ortak projeler planlıyor ve uyguluyoruz. Lütfen kurumsal projelerimiz konusunda bilgi almak için bize ulaşınız.
Kurumsal iletişim

Japon Perdeler