somfy perde

OBA Jaluzi

  OBA jaluziler kullanışlı ve etkili perde sistemleridir. Uygulama yapılan yerde perde üzerinden içeri ne kadar ışık alınacağının kolaylıkla ayarlanmasını sağlayabilirler. Standart jaluzi alüminyum bantlara sahiptir, metal jaluzi olarak da adlandırılır. İnce bantlara sahip olan jaluziler mikro jaluzi olarak adlandırılır. Jaluzi sisteminin motorlu uzaktan kumandalı olarak kullanımı da mümkündür.
  Ahşap Jaluzi
  Ahşap bantlara sahip jaluziler ahşap perde veya ahşap jaluzi olarak adlandırılır. OBA Perde Sistemleri sitemizde ahşap jaluzi sayfasında yer verilmiştir. Dış Jaluzi
  Standart jaluzi iç mekan perdesidir. Bunun yanında jaluzini dışarıda kullanılması söz konusudur. Bu özel sistemler dış jaluzi, brisoley perde ve dış cephe perdesi gibi isimleri alırlar. Özellikleri güneş ışığını daha cama ulaşmadan karşılamaları ve yağmur/rüzgar gibi koşullara karşı dayanıklı olmalarıdır. 50, 65, 80 ve 90 mm genişliğe sahip olabilir, Z ve S şeklinde olabilirler. Genelde motorlu sistemlerde kullanılırlar ve otomasyona sistemine bağlanırlar. OBA Perde Sistemleri dış jaluzi projelerini profesyonel çalışmalar olarak planlamakta ve icra etmektedir.


  Jaluzi Çeşitleri
  Mikro jaluzi
  Somfy jaluzi perde
  Ofis çift cam arası jaluzi: Bunlar ofis bölmelendirmesinde kullanılır.
  Dış jaluzi (brisoley): Geniş bantlı dış sistemler.
  Perfore jaluzi: Banları delikli yapıdaki sistemler

  Sessiz ve Kullanışlı Perde Motoru
  Somfy jaluzi motoruyle bilgisayarımda çalışırken ve güneş ekranımda yansıdığında, uzaktan kumandamı kullanarak jaluzimin aralıklarını tam istediğim şekle getirebilirim.Gözlerimin yorulmamasını sağlayacak kadar ışık alabilecek şekilde onları ayarlayabilirim. -Son derece hassas aralık ayarı için tasarlanan uzaktan kumandayı (Telis Modulis RTS) kullanarak jaluzinizden süzülen ışık miktarını ayarlayabilirsiniz.
  -Yalnızca tek dokunuşla, ‘’my’’ (benim) tuşunu kullanarak yatak odanızdaki ahşap jaluzileri aralayabilir ve güne hoş bir başlangıç yaparsınız.
  -Evinizdeki veya kış bahçenizdeki bütün perdeleri programlayarak,bu sistemlerin hava değişikliklerine göre açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz.
  -Evinizi ve kış bahçenizi yaz mevsiminde ısı dalgalarından ve kış mevsiminde dondurucu soğuklardan koruyabilirsiniz.
  -Klimadan %28, ısıtmadan %10’a kadar tasarruf sağlayın.
  Avrupa Güneşten Koruma Örgütü’ne (Brüksel) göre -Kış bahçenizde perdelerinizin yönetimini sensörlere bırakarak hem yaz hem de kış mevsiminde daha fazla konfor elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için lütfen bizle irtibata geçiniz.

Avantajlar

artilar Güçlü ışık kontrolü
artilarÇok sayıda renk seçeneği
artilarSolmaz, kırılmaz, yıpranmaz
artilar Motorlu sistem

OBA Perde Sistemleri tarafından sunulan ürünler Batı ülkelerindeki standart ve sertifikalara uyumludur, sağlığa zararlı maddeler içermez, bulunduğu ortamda solunan hava kalitesini olumsuz etkilemez.

Jaluzi Çeşitleri

Mikro jaluzi
Somfy jaluzi perde
: Motorlu sistem Ofis çift cam arası jaluzi: Bunlar ofis bölmelendirmesinde kullanılır.
Dış jaluzi (brisoley): Geniş bantlı dış sistemler.
Perfore jaluzi: Banları delikli yapıdaki sistemler

Jaluzi Perde Fiyatları

OBA jaluzi perdelerde standart fiyatlar yoktur. Perdeler mekanınızada en yüksek verim verecek sistemlerden özel ölçülerde imal edilir. İlgili ölçülere ve tercihlere karşı düşen perde fiyatları size iletilir, teklifi onaylarsanız imalata alınır.
Bize ulaşın

OBA Perde Sistemleri, Türkiye genelinde ve çevresindeki yönetim binaları, rezidanslar, oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi yerlerdeki büyük perde sistemleri projelerinde deneyime sahiptir. Bu projelerde kimi zaman doğrudan ABD ve Fransa, İtalya, Almanya gibi ülkelerden ithal ettiğimiz ürünler kullanırken kimi zaman dünyanın saygın perde sistemleri kurumlarıyla ortak projeler planlıyor ve uyguluyoruz. Lütfen kurumsal projelerimiz konusunda bilgi almak için bize ulaşınız.
Kurumsal iletişim

Jaluzi Perdeler