stor perde

OBA Blackout Perde

Blackout perdeler ortama hiç ışık girmemesi istendiği durumda kullanılan stor perdelerdir. Işığın %100'ünü bloklayarak ortamı tamamen karanlık kılar, karartma perde olarak adlandırılması da bundandır. Aşırı derecede ışık alan mekanlarda kullanılabileceği gibi tam karanlık olması arzu edilen yatak odası ve sunum odaları gibi yerlerde uygulanır. Ayrıca büyük iş merkezleri ve oteller gibi uygulama alanlarında yalnız veya sunscreen ile kombine olarak tercih edilir. Özel dokuması nedeniyle enerji tasarrufunda maksimum performans verir.

Avantajlar

artilar Kumaş/renk/desen alternatifleri
artilar Sağlık uzmanlarının önerisi
artilar Enerji tasarrufu
artilar Uzun ömürlü
artilar Yüksek motorlu sistem performansı

OBA Perde Sistemleri tarafından sunulan ürünler Batı ülkelerindeki standart ve sertifikalara uyumludur, sağlığa zararlı maddeler içermez, bulunduğu ortamda solunan hava kalitesini olumsuz etkilemez.

Blackout Perde Kumaşları

1. Standart blackout perde.
2. MERMET Flock ve Satine
3. PHIFER Sheerweave.
Uygulamaya göre farklı markalar ve seriler tercih edilebilir.

Blackout Perde Fiyatları

OBA blackout perdelerde standart ölçüler yoktur. Perdeler uygulama alanınızda en yüksek verim verecek sistemlerden özel ölçülerde imal edilir. İlgili ölçülere ve tercihlere karşı düşen perde fiyatları size iletilir, teklifi onaylarsanız imalata alınır.
Bize ulaşın

OBA Perde Sistemleri, Türkiye genelinde ve çevresindeki yönetim binaları, rezidanslar, oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi yerlerdeki büyük perde sistemleri projelerinde deneyime sahiptir. Bu projelerde kimi zaman doğrudan ABD ve Fransa, İtalya, Almanya gibi ülkelerden ithal ettiğimiz ürünler kullanırken kimi zaman dünyanın saygın perde sistemleri kurumlarıyla ortak projeler planlıyor ve uyguluyoruz. Lütfen kurumsal projelerimiz konusunda bilgi almak için bize ulaşınız.
Kurumsal iletişim

Blackout Perdeler