somfy perde

Ahşap Jaluzi Perde

  Ahşap jaluzi perdeler, standart jaluzilerin aksine ahşap bantlara sahip perde sistemleridir. Genelde 50 mm genişlikte bantlar tercih edilir. Oba Perde Sistemleri gamında yer alan ahşap perdeler tamamen ithal edilmektedir ve özel ağaçlardan mamüldür. Uzun süre ilk günkü görüntüsünü ve performansını korur. Çok dekoratif ve zarif perde sistemleridir. Sadece standart ahşap renklerinde değil farklı renklere boyalı olarak da kullanılabilir. Ahşap jaluzilerin motorlu olarak kullanılmaları yaygındır. Bu sistemde perde buton veya uzaktan kumanda ile kontrol edilir, ayrıca merkezi otomasyon sistemine bağlabilir.
  ar! Güneye bakan oturma odamda,güneş sensörü panjurları bol güneşli günlerde inmelerini sağlar.Bu özellik, evde olmadığım zamanlarda gerçekten çok kullanışlı!

  Somfy Ahşap Jaluzi
  Somfy motorlu ahşap perdelerde radyo kontrollü uzaktan kumanda(Somfy Radyo Teknolojisi) komutlarınızı iletirken sürekli değişen bir kodla korunmaktadır.Uzaktan kumandaya her bastığınızda bu kumandanın 16 milyon farklı kodu değişir. Bu yüzden,başka bir kumandayla müdahale adeta imkansızdır.Ahşap perdeler Somfy otomatik sistemleri sayesinde çağdaş tasarımın gereklerini karşılayacak ve kolayca kilit bir rol oynayabilecek şekilde,evinizin her odasında gündüz veya gece fark etmeksizin günün her saatinde konfor ve gizlilik sağlamak amacıyla tasarlanmaktadır.

  Sessiz ve Kullanışlı Perde Motoru
  Bilgisayarımda çalışırken ve güneş ekranımda yansıdığında, uzaktan kumandamı kullanarak jaluzimin aralıklarını tam istediğim şekle getirebilirim.Gözlerimin yorulmamasını sağlayacak kadar ışık alabilecek şekilde onları ayarlayabilirim.
  Ahşap Jaluzi Modelleri
  Farklı modellerimizi yerinde görmek ve uygulama mekanında nasıl görüneceğine şahit olmak üzere keşif işlemi talep edebilirsiniz. Adresinize gelecek OBA teknik personeli ölçü alacak ve ilgili ahşap perde kartelasını sunarak ürünler hakkında bilgi verecektir.

Avantajlar

artilar Çok sayıda kumaş/renk/desen alternatifleri
artilar Düşük fiyatlı
artilar Zarif görünümlü
artilar Uzun ömürlü
artilar Yüksek motorlu sistem performansı

OBA Perde Sistemleri tarafından sunulan ürünler Batı ülkelerindeki standart ve sertifikalara uyumludur, sağlığa zararlı maddeler içermez, bulunduğu ortamda solunan hava kalitesini olumsuz etkilemez.

Ahşap Perde Çeşitleri

1. Ahşap Jaluzi: Standart ahşap perdedir.
2. Ahşap dikey perde: Ahşap slatlara sahip dikey perde modelidir. Pek tercih edilen bir sistem değildir.
3. Lake Ahşap: Lake yapıda parlak ve elit görünümlü sistemler.

Ahşap Jaluzi Fiyatları

OBA ahşap perdelerde standart ölçüler ve fiyatlar yoktur. Ahşap jaluziler mekanınızada en yüksek verim verecek sistemlerden özel ölçülerde imal edilir. İlgili ölçülere ve tercihlere karşı düşen perde fiyatları size iletilir, teklifi onaylarsanız imalata alınır.
Bize ulaşın

OBA Perde Sistemleri, Türkiye genelinde ve çevresindeki yönetim binaları, rezidanslar, oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi yerlerdeki büyük perde sistemleri projelerinde deneyime sahiptir. Bu projelerde kimi zaman doğrudan ABD ve Fransa, İtalya, Almanya gibi ülkelerden ithal ettiğimiz ürünler kullanırken kimi zaman dünyanın saygın perde sistemleri kurumlarıyla ortak projeler planlıyor ve uyguluyoruz. Lütfen kurumsal projelerimiz konusunda bilgi almak için bize ulaşınız.
Kurumsal iletişim

Ahşap Perdeler